Sıkça Sorulan Sorular

Gano Excel HakkındaSıkça Sorulan Sorular

Gano Excel hakkında sıkça sorulan soruları sizler için cevapladık. Bu bilgilerle yetinmek istemeyenler bizlerle iletişime geçerek bilgi alabilirler.

Network Marketing sistemi dünya çapında çok yoğun şekilde kullanılan bir ticaret şeklidir. Gano Excel gibi Türkiye’de bulunan bu sistemle çalışan bir çok firmada bulunmaktadır. Gano Excel ise dünya çapında 110 ülkenin üzerinde aktif kullanıcılarıyla her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Güvenilir midir? Kararı size bırakmak isteriz.

Gano Excel çok kapsamlı şekilde idare edilmesi gereken bir iştir. Sponsorluklarımızda kişilerin en doğru bilgilere en kolay şekilde ulaşmasını hedefliyoruz. Profesyonel bir ekip içerisinde ürünlerin süreklilik içinde kullanılması hatta bunlardan ileride sizlerinde para kazanmasını sağlamaktayız. Kim para kazanmak ister?

Üyelikler online şekilde formları doldurarak yapılmaktadır. Yapılan üyelikler tamamen ücretsiz olup, üye olan kişiler ürünlere daha ucuz fiyatlardan ulaşabilmektedir. Üyelik kaydı yapılırken herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Günümüzde hepimiz online alışverişler yapıyoruz diyebiliriz. Gerek kıyafet konusunda gerek yemek siparişi konusunda devamlı kullanım içerisindeyiz. O alışverişlerde olan 3d güvenlik sistemi Gano Excel ürünlerinin siparişlerinde de mevcuttur. Kart bilgilerinizde, diğer tüm bilgilerinizde koruma altında olarak işlemler sürmektedir.

Ürünlerde taksit imkanı bulunmasada bankalarınızın sizlere sunmuş olduğu imkanları bir kontrol edebilirsiniz.

Kargolar genel olarak 3 iş günü içerisinde sizlere ulaşmaktadır. Fakat dönemsel olarak yaşanan yoğunluklar bu süreci uzatabilir ya da dönemsel olarak daha hızlı şekilde elinize geçebilir.

Gano Excel aracılığıyla 2 farklı yöntemle para kazanabilirsiniz. İlk olarak en popüleri; ürün satışı yaparak satılan ürünlerden %15 – %20 arasında kar payı elde edebilirsiniz. 2. yöntemimiz ise yeni distribütörleri ekibinize dahil ederek kazancınızı arttırabilir ve kariyer hedeflerinizde daha hızlı bir şekilde ilerleyebilirsiniz. Bu şekilde de yüzünüzü güldürecek kazançlar elde edebilirsiniz.