Reishi Gold

Reishi Gold, Ganoderma lucidum’un sporokarbı kullanılarak üretimi sağlanmaktadır. %100 Ganoderma lucidum özünün kullanılmasıyla elde edilebilmektedir.

Ganoderma lucidum’un aktif içerikleri arasında, bunlarla sınırlı olmadığını da belirterek, polisakaritler, triterpenler/triterpenoidler, organik germanyum, adenozin, nükleozitler, steroidler, steroller, yağ asitleri ve çok çeşitli proteinler, enzimler, vitaminler ve esas mineraller de yer almaktadır.

Reishi Gold Genel Bilgileri

ÜRÜN DETAYI:
Tip: Takviye Edici Gıda
Ürün Kodu: RGOLD6
Adet: 60 Kapsül
Net Miktarı: 19.5 gr. (60 kap )

Reishi Gold ürünü ve diğer gıda takviyeleri ürünleri hakkında detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Eposta adresiniz gizli kalacak.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Bu sayfada toplam 0 Ayrı kullanıcıya ait yorum bulunmaktadır. Sizde Reishi Gold ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz Kullanıcı yorumları ve sorularınız bizzat gano excel yetkilisi tarafından cevaplandırılacaktır.