İnternetten Para Kazanma Gano Excel

İnternetten para kazanma Gano Excel ağ pazarlama sistemi, ülkemizdeki diğer ağ pazarlama sistemlerine göre çok daha uygun koşullar sunar. Bu sistem tipik olarak iki farklı yol kullanır. Bunlardan biri, ürünleri satmak ve perakende satışlardan ana geliri elde etmek için bir sistem oluşturmak, diğeri ise Gano Excelin takip ettiği ağın oluşturulması ve genişletilmesine dayalı bir sisteme sahip olmaktır.

Gano excelde ürün satışı, insanların başkalarının etkisi ile zahmetsizce sorgulayabileceği bir durum olduğu için arka plandadır. Diğer ağ pazarlama şirketlerinin üyeliklerini arka planda tutmasının temel nedeni, ürünlerinin Gano excel kadar güçlü çalışmaması ve insanların dikkatini çekmemesidir. Network Marketing sisteminde İnternetten para kazanma  Gano Excel yolunu takip eden ve kendi sistemlerini networke kuran firmaların kazanç sistemlerinin Gano excele göre çok daha karmaşık olduğunu görüyoruz.

Neden Gano Excel?

İnternetten para kazanma  Gano Excel  kazanç sistemi ile diğer şirketlerin kazanç sistemi arasındaki temel farklardan biri de her ay belirli bir satış kotanızın veya puanınızın olmaması ve iş yapmıyorken bile gerileme olmamasıdır. Gano Excel ürünlerinin bir diğer önemli özelliği de en şiddetli şikayetler de bile etkilerini en kısa sürede gösterebilmeleridir. Bu nedenle, kullanıcıların bu işe girmeleri çok hızlı olur, bu da ağınızın hızlı büyümesine ve dolayısıyla kısa sürede gelirinizin artmasına neden olur.

Bu sistem kapsamında satın aldığınız her ürün bir puan kazandırır ve bu puan gelirinizin yüzdesini arttırır. Giriş yaptığınızda distribütör olarak başlayacaksınız, puanınız 2500’e ulaştığında yükselecek ve yönetici olacaksınız, yani ağ satışlarınızın %20’si size otomatik olarak bonus kazandıracak. Ayrıca perakende satış yaptığınız için ürünleri ucuza aldığınız için sattığınız kadar kazanırsınız.

Gano Excel Seviye Sistemi

Bu seviyeden sonra yarışlar aşağıdaki gibidir. Ağınızda 3 kişi direktör olursa, rütbeniz rubby direktör olur, yani payınız %26’ya çıkar. Hatta Türkiye şartlarında yüksek gelir denebilecek seviyeye ulaşacaktır. Bahsettiğimiz yönetmenler ağlarınızdan herhangi birinde olabilir. Bu yönetmenler ilk üç ağınızdaysa veya aynı kişiler aracılığıyla çalışmaya devam ediyorsa durum böyle değildir. Şu anda kazanç sistemi işinizi kolaylaştırıyor ve sizi bağımsız kılıyor. Bu seviyeden sonra, ağınızdan ayrılan her 2 elmas direktör için rütbenizi yükselteceksiniz, böylece elmas direktör seviyesinde çıkardığınız 2 elmas direktör, rütbenizi silver diamond director olarak yükseltecek ve yüzdeniz %35’e kadar çıkacak. Diamond direktör sayısı 6’ya yükseldiğinde, kariyerinizin en üst kademesine ulaşacak ve crown diamond director kariyerine ulaşacak ve yüzdenizi %40’a çıkaracaksınız.

Gano Excel Güvenilir Mi?

İnternetten para kazanma  Gano Excel  web sitesinde şirket hakkında birçok makale yer alır. Gıda günlük hayatta kullanılan bir besindir, Reishi mantarı çok zengin ve sağlıklıdır ve son olarak 12 yıldır bu ürünlerde Ar-Ge çalışmaları yapılmıştır. Ayrıca çok sayıda sertifika almıştır, dünya çapında 110’dan fazla ülkede faaliyet gösterir ve daha birçok unvan sayılabilir.

Neden Gano Excel?

Ne yazık ki, sisteme, şirkete ve ürünlere tam olarak aşina olmayan veya hiç aşina olmayan kişiler, talep üzerine katılımcı bulabilirler, ancak uygun yönlendirmenin yokluğunda, bir kişi işlerinde veya ürünün kullanımında sürekliliği sağlayabilir. Gano Excel Saygen Group olarak Türkiye’nin hemen hemen tüm illerinde 10.000’in üzerinde distribütör ile aktif olarak çalışır. Biz işimizi ciddiyetle ve profesyonelce yapmaya çalışıyoruz siz çalışmak istediğiniz sürece ekibimiz her zaman size destek olacaktır.

Gano Excel Nasıl Üye Olurum?

Online üyelik, kendiniz yapabilirsiniz. Ayrıca üye olmak için bir sponsorluk koduna da ihtiyacınız var. Bir Gano Excelbayisine kaydolmak tamamen ücretsizdir. Giriş ücreti, başlangıç paketi, yenileme ücreti, abonelik ücreti, paket ücreti gibi isimler için ücret alınmaz.

Gano Excel Online Ödeme Güvenilir Mi?

Sistem 3D güvenlik ödeme yöntemini kullanır. Kredi kartı ile ödeme yaparsanız sistem verilerinizi kaydetmez. Her siparişinizde kart bilgilerinizi tekrar girmenizi ister. Ayrıca 3D güvenlik sistemi, ödeme yaptığınızda cep telefonunuza gönderilen bir şifre ile birlikte gelir.

Gano Excel Yasal Mı?

Aylık çekinizde, İnternetten para kazanma  Gano Excel  gelirinizin vergi kısmını zaten sizin adınıza ödendiğini görebilirsiniz. Gano Excelin kar planı, birçok ağ pazarlama şirketi ile karşılaştırıldığında daha karlı. Kariyeriniz solmaz, puanlarınız sıfırlanmaz, her ay kaldığınız yerden devam edersiniz. Online sipariş mümkün değildir. Her distribütör şirketten kendi ürününü sipariş eder.

Çalışmak İstiyorum Nereden Başlamalıyım?

Bu konuda  İnternetten para kazanma  Gano Excel  sponsorunuzla görüşebilirsiniz. Bilgili bir ekibiniz olduğunda işinizde doğru adımları atabilirsiniz. Ancak sponsora danışmadan bir şeyler yapmaya çalışırsanız sonuç almanız kolay olmayacaktır.

Bir cevap yazın

Eposta adresiniz gizli kalacak.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Bu sayfada toplam 0 Ayrı kullanıcıya ait yorum bulunmaktadır. Sizde İnternetten Para Kazanma Gano Excel ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz Kullanıcı yorumları ve sorularınız bizzat gano excel yetkilisi tarafından cevaplandırılacaktır.