GanoCordy

Ganocordy, Ganoderma Lucidum ve Kordiseps mantarının kombinasyonu ile elde edilmiştir.

GanoCordy İçeriği

Ganoderma Lucidum’un bitkisel tarihi, Shen Nong’un Bitkisel Klasiği olan en eski Çin Eczacı El Kitabı’nda yer edinmiştir. Geleneksel Çin tıp alanında zindelik ve uzun yaşamı kolaylaştırıcı olarak kullanılmıştır. Kordiseps mantarı, yoğunlukla Dong Chong Xia Cao veya Çin Tırtıl Mantarı, Yaz Aynası olarak tanınmaktadır. Ayrıca Çin’de ve Tibet’te Aweto, yine Tibet’te Yarchagumba olarak bilinmektedir. İngilizce’de de “Caterpillar Fungus” veya “Bitkisel Tırtıl”olarak bilenler vardır.
Kordiseps mantarının aktif bileşenleri arasında kordiseptik asit, kordisepin, nükleozid, polisakkarit, protein, sterol ve benzerleri mevcuttur.

GanoCordy Ürün Detayları

Tip: Takviye Edici Gıda

Adet: 60 Kapsül

Net Miktarı: 31,5 gr. (60 kapsül x 525 mgr.)

GanoCordy ve diğer Gano Excel ürünleri hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Eposta adresiniz gizli kalacak.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Bu sayfada toplam 0 Ayrı kullanıcıya ait yorum bulunmaktadır. Sizde GanoCordy ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz Kullanıcı yorumları ve sorularınız bizzat gano excel yetkilisi tarafından cevaplandırılacaktır.