Gano Excellium

Ganoderma Lucidum bitkisini, Gano Excel olarak kontrol edilen koşullarda ve GMP standartlarında kendi sağlıklı çiftliklerimizde yetiştirip, her 90 günde bir hasatlarını sağlamaktayız. Ancak EXCELLIUM ürünümüzü 90 günlük hasat süresi tamamlanmadan 20. gününde topladığımız sporların bol olduğu dönemde toplanan, Ganoderma’lardan üretmekteyiz. Bunun sebebi, bu dönemde toplanan Ganoderma’ların sporlarında yoğun miktarda organik germanyum bulunmasıdır. Bu harika ürünle tanışınca çok başka hissetmenizi temenni ediyoruz.

Gano Excellium Ürün Detayları

Tip: Takviye Edici Gıda

Adet: 90 Kapsül

Net Miktarı: 500 mg. (1 adet kapsül)

Eğer sizlerde Gano Excellium ve diğer tüm Gano Excel ürünleri merak ediyorsanız ve bilgi almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Eposta adresiniz gizli kalacak.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Bu sayfada toplam 0 Ayrı kullanıcıya ait yorum bulunmaktadır. Sizde Gano Excellium ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz Kullanıcı yorumları ve sorularınız bizzat gano excel yetkilisi tarafından cevaplandırılacaktır.