Gano Excel Üyelik

Gano Excel üyelik, genel anlamda sağlık sektöründe ve zindelik endüstrisinde güzel bir pazarlama yöntemi ile çalışan öncü, sistematik ve köklü bir şirkettir. Günümüzde ise çok fazla yaygınlaşmıştır. 1983 yıllarında bazı temelleri atılan şirketin en az 12 yıllık araştırma, deneyimleme ve geliştirme çalışmaları yapmış ve bunun sonucunda 1995 yılında Gano Excel şirketi olarak pazarlama dünyasında yerini alarak önemli gelişmelere adım atmıştır. Firmanın ürünlerini 4000 yıllık antik dönemde “Bitkilerin Mucizevi Kralı” olarak tanınan Ganoderma lucidiumun özlerinden üretir. Ürünlerin ana hammaddesi olan Ganoderma Lucidum mantarını 3 ayda bir 100 milyon adetten fazla organik olarak Malezya Kedah’daki çiftlikler de yetiştiriliyor. 

Gano Excel Ürünler

Gano Excel üyelik Ganoderma lucidum mantar özü ile yapılan özel diyet takviyesi kapsülleri, özel kahveler ve Ganoderma lucidum mantar özü ile harmanlanmış özel antioksidan özelliklere sahip içecekler vardır. Kişisel cilt bakım ürünleri ve ev ürünleri için de cilt bakım ürünleri için de benzersiz bir ürün yelpazesi üretir ve bu güzel ürünleri başarı ile dağıtır. Dünya çapında 100’den fazla ülkede bulunan Gano Excel, yeni ürünler ve yeni pazarlar üzerinde çalışmaları özen ile devam ediyor. Şirket harika bir vizyona ve başkalarının gelişimi ve ailemize katılımı için çalışan çok motive bir kadroya sahiptir. “Sağlık ürünleri sektöründe lider marka” vizyonuna sahip olan firma, sadece birinci sınıf ürünlerin üretim ve dağıtımını yapmaktadır.

 Gano Excel Misyonu

Gano Excel International, 2010 yılında özel ithalat ve pazarlama şirketi Gano Excel Pazarlama yabancı sermaye ile ülkemizde faaliyetlerine başlamıştır. Dünya genelinde Uluslararası genel merkez bulunur. Malezya’da olan fabrika ise birçok farklı ürün üretir. Birçok ürünü ile de piyasada aktif olarak çalışır. Şirketin Türkiye’deki genel misyonu, mevcut çevre koşullarının değişmesi ve bozulması gibi nedenlerle ortaya çıkan veya ortaya çıkacak olan sağlık sorunları ile karşı karşıya kalan kişilere yardımcı olmaktır. Hormonlu beslenme dengesiz beslenme ve bu sorunu yaşayan kişilere de olanak sunmak ve fırsat sağlamaktır. Hayatlarının akışından finansal olarak memnun olan ve olmayanları da göz önünde bulundurmak lazımdır.

Gano Excel Ücretlendirme

Network Market sisteminde Gano Excel üyelik veya Gano Excel yolundan giden ve sistemlerini networking üzerine kuran firmaların ücretlendirme sistemlerinin Gano Excel’e göre gereğinden fazla ve çok daha zor olduğunu görüyoruz. Ayrıca Gano Excel ücretlendirme sistemi ile diğer şirketlerin ücretlendirme sistemi arasındaki en önemli farklardan biri de her ay belirli bir satış kotanızın veya puanınızın olmaması ve puanınızda veya çalışmıyor olsanız bile kariyerinizin ilerlemesi de büyük bir ayrıcalıktır. Bu nedenle, kullanıcıların bu işe girmek istemesi çok az zaman alacak ve bu da ağınızın hızla büyümesine ve dolayısıyla kısa sürede gelirinizin artmasına neden olacaktır.

Gano Excel Üye Ol

Gano Excel üyelik işlemi oldukça basit bir yöntemdir. Bunun için bir başvuru sitesi vardır. Size düşen görev ise çok az denilebilir. Yapmanız gerekenler oldukça basit. Gano Excel üyeliği yaparken ilk önce adınızı soyadınızı yazmanız gerekiyor. Bu adımlar izlendikten sonra ise ayrıyeten iletişim bilgilerinizi de yazmalısınız. Gano Excel üyeliğinizi yaparken sizden herhangi bir ücret talebinde bulunulmaz Bütün bunları ücretsiz bir şekilde işleme koyabiliyorsunuz.

Gano Excel Puan Sistemi

Gano Excel üyelik, bu sistemde satın aldığınız her ürünün kendine ait belirli bir puanı vardır ve bu puan kazanma sizin yüzdenizi artıracaktır. Sisteme girdiğinizde distribütörlük kariyerinden başlıyorsunuz, 2500’e ulaştığınızda puanınız artacak ve yönetici olduğunuzda yani ağınızın cirosu size otomatik olarak bir ödül verecektir. Ayrıca perakendede üyeliğiniz sayesinde ürünleri düşük maliyetle satın aldığınız için sattığınız oranda kazandığınızdan önemli bir kar elde etmiş olursunuz. Bu kademeden sonra sıralama şu şekilde ilerler. Grubunuzdaki 3 kişi direktör ise, rütbeniz Rubby direktör olur, bu da yüzdenizin yeminli olacağı anlamına gelir. 6 direktörü ekibinizden çıkarırsanız, rütbeniz Diamond directora yükselir ve bununla birlikte yüzdeniz 2 olur.  Bu da güzel bir gelir elde etmenizi sağlarken başarı ile ilerlemenizde fazlası ile etkileyecektir. 

Gano Excel üyelik için şöyle denilebilir. Genelde konuştuğunuz veya alıcı olarak gördüğünüz kişiler ile iletişiminiz iyi ise, sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanmayı biliyor iseniz, Halk arasında ağzı laf yapıyor dedikleri kişi iseniz sizin için güzel bir kazanç olabilir. Eğer belirli bir maaşınız varsa bu durumda size güzel bir ek gelir, eğer belirli bir maaşınız yoksa veya çalışmıyor iseniz bu da size güzel bir el harçlığı olabilir. Mevzu bu e ticaret sistemini anlayabilmek ve bunu güzel bir şekilde uygulayabilmektir. Zira uygulayanların çok güzel başarılar elde ettiğini görebiliyoruz.

Buraya tıklayarak üyelik formumuza ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Eposta adresiniz gizli kalacak.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Bu sayfada toplam 0 Ayrı kullanıcıya ait yorum bulunmaktadır. Sizde Gano Excel Üyelik ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz Kullanıcı yorumları ve sorularınız bizzat gano excel yetkilisi tarafından cevaplandırılacaktır.