Gano Excel Network Marketing Nedir?

Gano excel network marketing nedir sorusuna cevap verecek olursak, Gano Excel, 12 yıllık Ar-Ge araştırmaları sonucunda 1983 yılında kurulmuş ve hızla büyüyen network marketing alanında “Gano” olarak inovasyonu takip etme tecrübesine sahip, alanında uzman bir firmadır.  Gano Excel, sağlık sektörüne besin takviyesi sağlayan ürünler başta olmak üzere yeni ürünler ve yeni pazarlarda gecikmeden faaliyetine devam etmektedir. Dünya çapında 100’den fazla ülkede faaliyet gösteren şirket, ilgiyle uluslararası rol model olarak benimsenen bir şirket profiline sahiptir.

Gano Excel International, ülkemizdeki faaliyetlerine 2010 Pazarlama Özel İthalat adı altında başlamıştır. Şirketin merkezinin bulunduğu Malezya’da yüzden fazla farklı ürün üretilir. Türkiye pazarında on sekiz ana ürün kategorisi ile faaliyet gösterir. Network marketing, satış görevlilerinin iki farklı faaliyet yoluyla kâr elde ettiği gelişmiş bir doğrudan satış türüdür. Bu faaliyetlerden biri bireysel olarak yapılan satışlardan elde edilen gelirler, diğeri ise planlanan plana göre grubuna abone olan üyelerin ve ardından abone oldukları üyelerin satışlarından elde edilen gelirlerdir. Gano excel network marketing nedir açısındanGano Excel Türkiye üyelik sistemine diğer firmalardan daha fazla değer verir. Excel gano ürünlerinin güçlü etkileri ve insanların dikkatini daha hızlı çekme yetenekleri bu durumda işe yarayan faktörlerdir. Gano Excel Türkiye platformunda diğer firmalardan farklı olarak üyelik ikinci plan olmamaktadır.

Gano Excel Network Nerede? Kim Kurdu?

Gano excel network marketing nedir sorusundan sonra, hakkında merak edilen bir diğer soru: Gano exceli nerede ve kim kurdu. Gano Excel International adı altında network marketing dünyasındaki temellerini 1995 yılında attı ve Malezya, Kedah Darul Aman’da da kuruldu. Gano Excel, Ganoderma besin takviyelerinin immünolojisine odaklanarak bu alana odaklanan ilk sağlık şirketi olarak itibar kazanmıştır. Şirketin kurucusu Bay Leow Soon Seng’dir. Bay Seng, bilinen iki yüz ganoderma mantarı arasında insan sağlığına maksimum fayda sağlayan “Ganoderma Lucidum”u keşfetti ve içerisindeki altı türü birleştiren en tıbbi özelliklerle özel bir formül geliştirdi.

Gano Excel Network Ürünleri ve Kullananlar

Gano Excel’den Gano Excel ürün kataloğu; Gıda takviyeleri içecekler ve kişisel bakım ürünleri olarak sınıflandırılır. Bir ağ pazarlama şirketi olarak Gano Excel, saf malzemeleri, hamur işleri, çikolatalar, besin takviyeleri, sağlık içecekleri ve bakım ürünleri dahil olmak üzere sağlık ve gıda ürünleri, kişisel, cilt bakım ürünleri ve ev ürünleri üretir ve satışa sunar. Gano Excel, şirket yapımı ürünleri kullanıcılara sunmak için popüler Gano excel network marketing nedir özelindesistemini kullanır ve işe yeni bir hayat verir. Gano Excel ürünleri, Ganoderma Lucidum adı verilen “mucize bitkilerin kralı” olarak bilinen bitkinin özlerinden yapılır. Şirketin ana maddesi “Ganoderma Lucidum Mantarı”, Malezya’nın Kedah eyaletindeki kendi çiftliklerinde organik olarak yetiştirilir.

Sadece kraliyet ailelerinin yemek masasında bulunan şifalı bitki Gano Excel sayesinde artık her eve ulaşmak mümkün olabiliyor. Ganoderma Lucidum mantar özüne dayalı özel diyet takviyesi kapsülleri, kahve ve bu özle karıştırılmış antioksidanlar içeren özel içecekler, şirketin ürün yelpazesinin bir parçası haline geldi. Gano excel network marketing nedir sorusuyla beraber,  Gano Excel’in ürün kataloglarını sipariş eden ve kullanan birçok kişi, şirketin ürünlerinin diyet takviyelerinden cilt bakımına ve balık ürünlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi ürettiğini, sattığını ve dağıttığını görülür. Organik ve yüksek kalitededir. Siparişten teslimata kadar olan süreçte kullanıcılar firmadan memnuniyetlerini dile getirmişlerdir. Özellikle, Gano Excel kullanıcıları, ürün hatlarının türlülüğüne bağlı olarak her kesimdeki tüketiciyi içeriyor. Uygun fiyatlarla birçok gelir grubuna hitap eden ürünler bulunur.

Gano Excel Network Kazanç Planı

Gano excel network marketing nedir, yüksek cirolu bir şirkettir ve üyelerine karlı bir plan sunar. Gano Excel, sağlıklı fırsatlar dünyasına bağlı üç paket sunuyor. Deneme Planları, Demo Paketleri ve İş Planları. Her planın puan değeri ve fiyatı ayrı ayrı görüntülenir. Size uygun paketi sunar, paket içeriğinin detaylarını öğreterek ve anlamadığınız konularda firma yetkilileri ile iletişime geçerek sisteme katılıyorsunuz.

Üye olduktan sonra hem kendi satın aldığınız ürünler için hem de çalışanlarınızın alacağı ürünler için puan kazanırsınız. Yükselebilmeniz için üyelerin sizinle birlikte aktif olarak çalışması gerekir. Gano Excel kazanç planlamasında ekip çalışması son derece önemlidir.

Gano Excel Güvenilir Mi?

Gano excelküresel bir ağ pazarlama şirketidir. 1995 yılından bu yana network marketing gibi dinamik ve rekabetçi bir alanda kendini kanıtlamış öncü ve örnek bir misyona sahiptir. Şirket, vizyonunu geniş tutmakta, program ve tanıtımlarında insanların bir aile olarak gördükleri işlerini büyütmelerine ve yardımcı olmak için çeşitli sosyal faaliyetlere yer verir. Uzman bir ekibe sahiptir. İnsan motivasyonunu ve memnuniyetini en üst düzeyde sunmak isteyen birinci sınıf ürünler üreten ve dağıtan bir şirket olan Gano Excel, güvenilir şirketlerden biri olarak kabul edilir.

Bir cevap yazın

Eposta adresiniz gizli kalacak.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Bu sayfada toplam 0 Ayrı kullanıcıya ait yorum bulunmaktadır. Sizde Gano Excel Network Marketing Nedir? ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz Kullanıcı yorumları ve sorularınız bizzat gano excel yetkilisi tarafından cevaplandırılacaktır.