Galeri

Tedavi Görselleri

Kliniğimizde Tedavi Edilen Bazı Vakalar

Ön dişlerin arasındaki boşluklardan (diastema) şikayetçi olan hastamıza 4 üye porselen lamine veneer tedavisi uyguladık. Sağlıklı gülüşler dileriz.

Biçim ve renk şikayetiyle gelen hastamıza 6 üye porselen lamine veneer uyguladık. Hastamıza keyifli gülüşler dileriz.

16 üye porselen lamina veneer try-in ve prova seansı. Bitim seansındaki değişimleri merak ediyorsanız takipte kalın

Ön dişlerinin açısı ve görüntüsünden şikayetçi olan hastamıza herhangi bir sinir tedavisi uygulamadan toplam 4 üye, orta keserlere e-max kaplama, yani keserlere ise porselen lamine veneer uyguladık. Hastamıza sağlıklı gülüşler dileriz.

Ön iki dişin renklenmesi ve şeklinden memnun olmayan hastamıza 2 üye lamine uygulama tedavisiyle daha güzel bir gülüş sağladık. Hastamıza sağlıklı gülüşler dileriz.

Metal altyapılı eski protezinin estetiğinden rahatsız olan hastamıza 10 üye e-max tedavisi uyguladık. Hastamıza sağlıklı gülüşler dileriz.

Kliniğimizde yapılan porselen lamine veneer uygulaması. Çeşitli lamine veya farklı tedavi çeşitlerimiz için bizleri ziyaret edebilirsiniz.

Almanya’dan gelen hastamız öndeki dişlerinin şekil, renk ve dizilim bozukluğu şikayetiyle kliniğimize başvurdu. Tedavi sürecimizin kısıtlı olmasından dolayı sadece 4 günde 24 üye zirkonyum kaplamaları hastamızın istediği şekil ve renkte teslim ettik. Hastamızın sağlıklı günlerde gülmesi dileğiyle.

Dişlerin görüntüsünden ve çeneler arası ilişkisinden şikayetçi olan hastamıza, 5 günlük bir süreçte 28 üye full-mouth (tüm ağız) zirkonyum porselen uygulayarak daha yüksek bir dikey boyut, daha iyi bir dudak desteği ve daha estetik bir gülüş sağladık. Hastamıza sağlıklı gülüşler dileriz.

Ön altı dişe yaptığımız porselen lamine veneer uygulaması. Hastamıza sağlıklı gülüşler dileriz.

Dişlerinin şekli ve renginden şikayetçi olan hastamıza, maksimum estetik ve minimum diş dokusu kaybı isteğini göz önünde bulundurarak, 16 üye porselen lamine veneer tedavisi uyguladık. Hastamıza sağlıklı gülüşler dileriz.

Kanal tedavili dişlerde, dişin canlılığını sağlayan pulpa dokusunun çıkartılmasına bağlı olarak tedavi edilen diş kırılmaya daha hassas bir hale gelebilir, ayrıca kanal tedavisinden sonra dişlerde renk değişiklikleri meydana gelebilir. Bu noktada üst restorasyon için dişe zirkonyum porselen kron(kaplama) tedavisi uygulanabilir. Hastamıza geçmiş olsun diyor ve sağlıklı gülüşler diliyoruz.

8 üye Zirkonyum krom uygulaması ile gülüş tasarımı.